Ładowanie...

Zmartwychwstanie.

Cześć wszystkim.

Trochę mnie nie było (znowu). Wciągnęło mnie życie (znowu). Chyba nie jestem aż tak wielkim socjopatą, jak myślałam. zabawne jest to, że zawsze gdy mnie nie ma, nie ma też Yuu. Potem nie ma kto pisać aktualki i jest problem lub robi to osoba, która tego robić nie chce. Czarna magia. Gdy wróciłam do domu, druga rzecz, którą zrobiłam, było rozpoczęcie robienia qc do prawie każdego rozdziału, jaki wyszedł przez ostatnie trzy tygodnie. Bo po co się rozpakować? Robiłam to przez jakieś 11 godzin, bo Deto mnie męczył, sadysta jeden. Zajęło mi to 3 dni. Z innej beczki, Pawwit usunął takie śmieszne obrazki ołówka przy wpisach. Zrobił to co najmniej półtora miesiąca temu, ale musiałam o tym napisać, bo nie dałoby mi to spokoju do końca moich dni. A tego nie chcemy, prawda? Mogłam napisać o tym wcześniej, ale o tym zapomniałam.  Mnie się podobały, ale Deto upierał się, że są nieładne.

Ostatnio BoskiTroll zaczął mnie nazywać córusią, a Shiro siostrzyczką. Dzisiaj (czytaj wczoraj) inni poszli ich śladem i zaczęliśmy tworzyć własne drzewo genealogiczne. Teraz to wygląda mniej więcej tak, ale będzie rozbudowywane.

Nieważne, że moje dzieci są starsze ode mnie, wcale.

Dzisiaj rozdziałów jest dość mało, bo czasu było też niewiele. Deto mi kiedyś mówił, że nigdy nie będę musiała robić żadnego hentjca. Potem pojawił się Exterminator 2. Robiąc to, bałam się, że ktoś z rodziny wejdzie mi do pokoju. Doceńcie tę pracę i moje zszargane nerwy. A propos tej mangi, każdy kto napisze mi piękną definicję czym jest nagrzewnica cieplna i poda kontakt to siebie, dostanie jeden przedpremierowy rozdział (DETUŚ).

Taksówka Pawwita, która pojawiła się w ostatniej aktualce, trafiła dziwnym trafem następnego dnia na Kwejka. Już chcieliśmy oskarżyć ich o kradzież, ale nagle się okazało, że to jest zupełnie inna wersja tego samego komiksu. Ktoś miał pomysł, by podlinkować naszą wersję w komentarzach, ale zaczęto nas straszyć, że przyjdą zue dzieci Kwejka i przejmą nam Chatango i komentarze. Nie to, że musimy najpierw je zatwierdzić.

Kupię też duszę tłumacza i dobrego korektora. Proszę…? Płacimy w ciastkach.

To chyba koniec mojego mądrego wywodu, bo skończyła się moje wena, której i tak nigdy nie mam. To najdłuższa aktualka, jaką napisałam. Miłego~

 

Exterminator 2

Mousou Telepathy 31-40

Uchi no Musume no Tame naraba, Ore wa Moshikashitara Maou mo Taoseru kamo Shirenai 6,2

Uchi no Musume no Tame naraba, Ore wa Moshikashitara Maou mo Taoseru kamo Shirenai 6,5

~Meivels

2 thoughts on “Zmartwychwstanie.

  1. Dzięki wielkie za wasze tłumaczenie i życzę jak najwięcej motywacji 🙂
    Szkoda tylko ze trafiłem na wasza grupę przez manga-skan

Dodaj komentarz