Ładowanie...

Yyyyy… eeeee…

Dzień dobry.

W końcu kończy się trudny okres dla ludziów, więc w końcu będziemy mogli zacząć robić coś sensownego, bo teraz nie mamy sensownego, chyba, chociaż jak kto woli. Mamy za to Exterminatora, którego nie było od baaardzo dawna, wszystko dzięki DSowi. Pesip coś mi ostatnio gadał o nim, chyba groził lub szantażował, ale w sumie nawet nie wiem, o czym to było. Uchi znowu nie ma, bo jestem leniwą bułą, a zresztą pewnie Over i tak by nie mógł tego wyczyścić. Ja tłumaczeń na zapas raczej nie robię, więc cóż… Zamiast robić mangu, to chodzę na chiński i gram z Pawwitem w Minecrafta, i mieszkamy z owcą o imieniu Janusz. Raz nawet skubaniec zwiał, ale go przywiązaliśmy. Chyba powinnam zostać Chinką, bo te znaczki piszę bardziej czytelnie niż alfabet łaciński. (Jakbym ja w ogóle coś czytelnie pisała.) Podobno moje pismo zupełnie do mnie nie pasuje i byłabym dobrym lekarzem, ale jak ktoś mnie pyta, czy chcę nim zostać, to obrywa jeszcze mniej pasującym do mnie wzrokiem “zabij się”.

Przez ten tytuł przypomniał mi się dziwny filmik na Youtube.

W sumie od niedawna zastanawia mnie to zjawisko, bo jaz nigdy takiego czegoś nie robię, za to czasem zaczynam się zacinać.

A teraz ogłoszenia parafialne.

LUDZIE OD NAS ZROBILI STRONKĘ Z TŁUAMACZENIAMI VISUAL NOVEL, WIĘC PROSZĘ ZAINTERESOWANYCH TAM WEJŚĆ I POPATRZEĆ, MOŻE COŚ SIĘ SPODOBA

I dołączyli do nas od ostatniej aktualki: Asatori – nowa korektorka oraz Czytoptak – tłumacz. Cieszymy się, że do nas dołączyliśmy i liczymy na owocną współpracę.

Edit. Wiedziałam, że o czymś zapomniałam. Pozdrawiamy Hayate, które wspomniało o nas bardzo miło w swojej aktualce i dziękujemy. 🙂

I to chyba tyle. Idę kopać wungel.


A to ciekawe: //Pawwit

 

 

 

 

 

Aku no Kyouten 3

Exterminator 6

Hatsukoi ni Kiss

Tales of Demons and Gods 140

Tales of Demons and Gods 140,5

Tales of Demons and Gods 141

Tales of Demons and Gods 141,5

Tales of Demons and Gods 142

Tales of Demons and Gods 142,5

Tensei Shitara Slime Datta Ken 40

 

~Meivels

Dodaj komentarz