Ładowanie...

Wszystko i nic – Sylwester 2019

OGŁOSZENIA PARAFIALNE!

Podjęliśmy współpracę z Strategry PL! Jak widzicie, na dole macie nową zakładkę ,,Partnerzy”, która posiada pod sobą wielki baner naszych znajomych. Na ich serwerze discorda można (w nagrodzie za aktywność) wygrać pizzę lub discord nitro. Ja i Meivels tam jesteśmy (choć ja raczej milczę) i dużo się tam dzieje. Gorąco polecamy.

 

(O taki śliczny baner).

Kolejna informacja – nasi znajomi, którzy robią visual novelki, skończyli swoje pierwsze tłumaczenie! Tu macie linkacza:

Girls in Glasses

Oraz dzięki pewnemu Panu o nicku ,,Bezbarwny” dostaliśmy 4 pierwsze rozdziały Sankarei (tak to się odmienia?) zrobione przez grupę Naraku no Hana, która składała się z jednego człowieka – Tymka. Dziękujemy Wam obojgu.

Tyle? Chyba tak. No więc witajcie! Tutaj Mrina. Pierwszy raz piszę aktualkę na Kettei i w sumie niezbyt się stresuję. Przez ostatnie dwa tygodnie myślałam, co by tu napisać. Najpierw byłam wkurzona na kilka osób i miałam ochotę z nimi publicznie podyskutować, ale to był naprawdę głupi pomysł. Nie polecam. Potem chciałam opowiedzieć coś o sobie, ale, bądźmy szczerzy, kto chciałby czytać o jakieś babie z neta? Nikt, więc do widzenia.

(Siedzi w ciszy, co chwila coś pisząc i kasując).

Chciałam tylko dopisać, że jako nowy admin czy ,,szefowa” grupy nie dostaję zbyt dużo wsparcia. Teksty takie jak ,, to jebnie” albo ,,kiedy zamkniecie grupę?” bardzo rozgrzewają moje serduszko. Czasami mnie to bawi, czasami nie. Tak czy siak, muszę jakoś ruszyć tę grupę i mam zamiar to zrobić. Czy się uda, zobaczymy. Ważne jest jednak, że…

POSZUKUJEMY EDYTORÓW, HELOŁ.

(Cóż za płynne przejście do kolejnego tematu, łał).

(Śliczne, nie? To mój ulubiony mem na temat grupy. Autorstwa Szymika).

Prawie zapomniałam o urodzinach. W grudniu mieliśmy urodziny Kruka (albowiem nie wiem, jak odmienić Nevermore) i Krzepkiego (który ma urodziny dzisiaj, ha, ha). Najlepszego, chłopaki.

Dotarliśmy do rozdziałów, w końcu, super:

Battle through the Heavens 60

Battle through the Heavens 61

Konjiki no Moji Tsukai – Yuusha Yonin ni Makikomareta Unique Cheat 5

Kumo desu ga, Nani ka 8

Lv999 no Murabito 12

Sankarea 1

Sankarea 2

Sankarea 3

Sankarea 4

Tales of Demons and Gods 151,5

Tales of Demons and Gods 152

Tensei Shitara Slime Datta Ken 46

Proszę na mnie nie krzyczeć, że mało. Starałam się, ale między WIgilią, podczas której wszyscy odpoczywamy i tyjemy, jedząc resztki, a Sylwestrem, gdzie wszyscy zaczynają pić tak z 7 dni wcześniej, jest naprawdę mały odstęp czasu.

Raven, Kruczku, Nevermore. Boze się robi. Nie zabij mnie za to, że się nie wyrobiłam.

I Zupa, kochany, nie szkaluj mnie za brak spisu grupy. Jest nas 33. Nie chce mi się tego na razie robić. (Wspomnę o Was w następnej aktualce).

Oby 2019 rok był lepszy. Wesołego Sylwestra i braku kaca jutro~!

11 thoughts on “Wszystko i nic – Sylwester 2019

  1. To szczesliwego nowego roku i powodzenia z prowadzeniem grupy i tlumaczeniami 😉 jest wiele osob ktore czekaja na wasza prace

  2. A życzeń i tak nie ma. * smutny kruk, głowę swom nisko opuścił i po raz ostatni cicho zakrakał nad swoim nieszczęsnym losem*

    1. Następna aktualka ogólnie jest 20 stycznia, a czy będzie na niej Btth – być może, nie do końca wiadomo. Mam taką nadzieję, ale dużo tu zależy od type.

Dodaj komentarz