Ładowanie...

Shin bohaterem swojej grupy i rozdziały-widmo.

Cześć~ *macha styrana*

Mamy dzisiaj dużo rozdziałów. Ostatnio Shin się wkręcił i zaczął je robić masowo. Bo nie ma to jak zrobić 3/4 type aktualki, nie? Musicie mu podziękować. Bardzo ładnie podziękować. Dwa dni temu siedziałam sobie, nie wiedząc, co ze sobą zrobić, bo czekałam, aż Pawwit się obudzi, by tradycyjnie z nim pograć. Shin akurat zagadał mnie o Talesach. Na aktualkę był gotowy tylko jeden rozdział. Ja w trakcie tej rozmowy stwierdziłam, czemu by tu trochę nie potłumaczyć. I wiecie co? Zrobiłam to. Osiem dodatkowych rozdziałów Talesów, bo Mei nie lubi się nudzić. Możecie już nas kochać. Nie to, że zawsze powinniście.

Mamy na dzisiaj też Btth. Z Btth to jest ciekawa historia, bo paręnaście dni przed aktualką było wiadomo, że rozdziały 41 i 42 mają już type. 43 i 44 były już na forum zrobione jak nie przez kogo innego – Shinzuke. Type prawdopodobnie było, tylko nikt nie wie gdzie, bo magicznie gdzieś wyparowało. Zwołałam zebranie generalne osób, które się tym zajmują. Nagle się okazało, że nikt nie wie, czy korekta kiedykolwiek była zrobiona albo w ogóle tłumaczenie. Stare Animalsy zaczęły przeszukiwać wszystkie Google drive’y. (To nie tak, że mamy forum.) Znalazło się. Gdzieś zakopane w folderze folderu foldera. EndlessNight, który kiedyś też w nich był, ale doszedł do naszej grupy osobno, pokazywał mi, jak to działa.

– Jak to działa?

– Działa.

Nie wnikajmy. Nie warto.

Zgubiliśmy też jeden oneshot. Gdyby ostatnio nie zapytał mnie o niego Raven, to prawdopodobnie popadłby w zapomnienie. Widocznie nie jestem lepsza. Dzisiaj go i tak nie będzie.

Zrobiłam ostatnio tłumaczenie Steins;Gate na prośbę Pesipa. Będziecie mogli je przeczytać na MahouTsukai. To nie tak, że nigdy nie miałam nic wspólnego z tą serią. Wcale.

Ostatnio Mrina była smutna, że nie wspomniałam o niej w poprzedniej aktualce. W takim razie pozdrawiam cię, Mrina.

EndlessNight ostatnio śmiał się z tego, jak strony z projektami są źle napisane. Witamy więc nowego redaktora naczelnego, który zdobył swoją posadę przez wywołanie u mnie irytacji. Miłej zabawy panu życzę. Może to w końcu będzie wyglądało jakoś po ludzku.

Dzisiaj zmieniam też motyw świąteczny na zwykły. Oto screen, by przyszłe pokolenia mogły go zobaczyć.

Chłopaki też ostatnio oprawili stronę z ekipą. Teraz są tam jakieś czary. Może warto zobaczyć.

Muszę też dorobić strony do oneshotów, które jeszcze ich nie mają.  Wydaje mi się, że mamy całkiem fajne serie, ale oneshoty… yyy… Miałam ostatnio pomysł, by zrobić jeszcze ich trochę i zrobić osobny dział na naszej stronie o nazwie oneshity. Co w na to? Dawajcie najdziwniejsze oneshoty, jakie przeczytaliście w propozycjach. Jest spora szansa, że je zrobimy.

Ja się zwijam. Muszę poważnie zacząć się zastanawiać, co dalej robić ze swoim życiem, bo kończą mi się już filmy tego pana.

 

Battle Through The Heaven 41

Battle Through The Heaven 42

Battle Through The Heaven 43

Battle Through The Heaven 44

Kumo Desu ga, Nani ka 5,2

Legend 3

Legend 4

Tales of Demons and Gods 102,5

Tales of Demons and Gods 103

Tales of Demons and Gods 103,5

Tales of Demons and Gods 104

Tales of Demons and Gods 104,5

Tales of Demons and Gods 105

Tales of Demons and Gods 105,5

Tales of Demons and Gods 106

Tales of Demons and Gods 106,5

Tensei Shitara Slime Datta Ken 32

Tensei Shitara Slime Datta Ken 33

Uchi no Musume no Tame naraba, Ore wa Moshikashitara Maou mo Taoseru kamo Shirenai 13

Wortenia Senki 13

W tym wpisie macie jeszcze urodzinowy oneshot. 😉

 

~Meivels

3 thoughts on “Shin bohaterem swojej grupy i rozdziały-widmo.

Dodaj komentarz