Ładowanie...

Nie umiem znajdować memów.

Dobry wieczór wszystkim!

Naprawdę nie chce mi się rozpisywać. Jestem zmęczona. Odpowiem tu na Wasze (to znaczy moje, ale wiem, że je zadacie) pytania, dam ogłoszenia i jakiegoś mema, i się pożegnamy, bo komu chce się czytać jakieś długie wypracowania xD (i tak wyszło długie wypracowanie).

Dlaczego nie ma talesów/kumo/konjiki/innego projektu?

Ogólnie to teraz jest sesja. Ludzie mi (dosłownie) poumierali w grupie. Akurat type talesów umarł przez jakąś niewiadomą. Brak tej mangi zwalam na niego, bo uczciwie się do niego dobijałam xD Kumo miało być, ale typesetter po prostu nie dał rady (kochamy cię, Mefisto, dasz sobie radę), a Konjiki… Tak, zgadliście, też typesetter (mówiłam już, że potrzebujemy edytorów?), który nie miał czasu przez egzaminy. Podobno zdał. Całkiem dobrze. Pisał do mnie dziś o 3:30 nad ranem, że do niego nie piszę, jak go nie męczę o rozdziały. Przepraszam. Poprawię się.

Czy na aktualce będzie <wstaw projekt>?

Nie wiem. Ta-dam, prawda odkryta. Może niektóre rozdziały są gdzieś zachomikowane i wtedy wam powiem, że tak, będzie, ale takie sytuacje zdarzają się tak rzadko…

Ostatnio wszystko mi się w życiu wali. Wysyłam to, żeby poprawić Wam humor (również dlatego, że nie umiem znajdować dobrych memów). Proszę:

(Nie, to nie krew, pomidorówka, czy cokolwiek tam wymyślaliście, droga grupo. To sok marchewkowy…)

Okej, teraz czas na reklamy. Po pierwsze, bardzo dziękuję Zupie z Żółci (w ogóle wpadnijcie do niego, bo epicka grupa. I nawet ostatnio częściej im wychodzą aktualki niż u nas xD Tak z kilka razy częściej) i Pesipowi z Mahoutsukai za pomoc przy robieniu oneshota Boze. Tak btw, to jest urodzinowy oneshot Nevermore.

W ogóle pamięta ktoś jeszcze Oukoku Game? Sefcia dorwała skądś rozdział (nie mam pojęcia skąd) i wysłała mi. Problem był z jedną stroną (dokładnie 21), której type zrobił Bezbarwny (ziomek jest już drugi raz w naszej aktualce). Dziękuję!

Po drugie mam wiadomość od  Nevermore:

Yo~ Witam, wystąpię tu jako gość ;3
Poszukujemy chętnych osób, które będą chciały nauczyć się edycji. Tak, wiem, że edycja przy pierwszym podejściu wydaje się straszliwym potworem, a dla początkującego edytora walka z nim powoli odbiera chęci i motywację, by dalej próbować. Kilka lat temu tak też wyglądały moje początki z skanalacjami, gdzie nie było za dużo poradników ani nie miałem nikogo, kto by mi doradził, więc sam zmagałem się z takimi problemami, popełniałem błędy, ale to tylko motywowało mnie do znalezienia innego rozwiązania. Na dzień dzisiejszy istnieje wiele poradników dotyczących edycji, a wśród członków naszej grupy znajdują się osoby, które udzielą wam rad, gdy ich będziecie potrzebować. Nie wymagamy od was niczego poza cierpliwością i chęcią zdobycia nowych umiejętności. Nie ukrywam też, że edycja jest chyba najbardziej niewdzięczną pracą, jaką trzeba wykonać podczas wydawania nowych rozdziałów, że jest czasochłonna. Ale to właśnie bez nas, Edytorów, sami Tłumacze i Korektorzy nie byliby w stanie zrobić nic, bo cóż z tego, że jest tłumaczenie, gdy nie ma jak go wykorzystać? Dlatego jeżeli jesteś fanem polskich skanalacji, nie brak ci cierpliwości i wolnego czasu, dołącz do nas, potrzebujemy cię! xD

Taak… Mam nadzieję, że o niczym nie zapomniałam. Mam dla Was 9 rozdziałów:

Battle Through the Heavens 62

Battle Through the Heavens 63

Battle Through the Heavens 64

Boze (W KOŃCU)

Eromanga-sensei 11

Exterminator 9

Lv999 no Murabito 13

Oukoku Game 5

Tensei Shitara Slime Datta Ken 47

Płaczę nad moimi talesami…
I czemu to ZNOWU jest takie długie?

11 thoughts on “Nie umiem znajdować memów.

    1. Dam type jeszcze tydzień – jak się nie obudzi, to dam ten projekt komuś innemu. Mam więc nadzieję, że będzie chociaż jeden cholerny rozdział na aktualkę.

  1. Ja każdemu chce podziękować razem i każdemu osobno bo jest mi naprawdę miło jak wchodzę na stronę raz na jakiś dłuższy czas i zawsze mam co czytać . Wiem że jest u władzy spinka że tłumaczenie długo trwa ale jak dla mnie (język angielski jest jak chiński ) to trwa szybko a możliwość czytanie mangi w Swoim ojczystym języku jest cudownie więc jeszcze raz dzięki wszystkim i powodzenia 😄. P.S Pani dyrektor kto ma taką przyjemność pić takie zdrowie soki syn córka , czy Twój partner jest na przymusowej “dieta cud warzywa ” nie no żarcie zdrowie to podstawa

  2. A talesów nadal brak 😉 Tak swoją drogą dzięki za kawał dobrej roboty. A co do nauki edycji to mógłbym spróbować, jeśli macie jakieś ciekawe poradniki, które w prosty łopatologiczny sposób powiedzą mi co i jak mam robić to z chęcią poświęcę chwile czasu na zagłębienie się w temacie. Już raz próbowałem ale zniechęciło mnie brak konkretnych poradników, a samemu jakoś nie chciało mi się w tym grzebać. Może tym razem będzie inaczej i coś z tego wyjdzie 🙂

Dodaj komentarz