Ładowanie...

Mrina się zachowuje bardzo niemądrze

Gdy jakieś 3 tygodnie temu rzuciłem półżartem Mrinie genialny pomysł pod tytułem “ej napiszmy sobie nawzajem aktualki”, nie sądziłem, że potraktuje mnie poważnie. Niestety w Mriny słowniku nie występuje takie hasło jak żart, dlatego teraz będziecie musieli czytać moje mało ambitne wywody. Ci co mnie znają, wiedzą, że pisanie aktualek nie jest moją mocną stroną, dlatego aby trochę urozmaicić wam lekturę, (a sobie pisanie) powplatam w tę aktualkę trochę kłamstw.

Cześć ziomeczki, jestem Zupa i jestem zawodowym hodowcą lam.

 

Okej, wstęp mamy z głowy, teraz pora na tę właściwą część aktualki. Wiem, że uwielbiacie Mrinowe streszczenia dram, które właśnie ogląda, dlatego aby całkiem nie wypadać z obiegu, napiszę teraz recenzje anime, które akurat oglądam na netflixie pt: Japan Sinks 2020 – Fajne i do tego nikt nie ginie.

Ok, no to streszczenia mamy z głowy, co tam jeszcze mam na mojej cudownej liście “co Mrina z reguły upycha do aktualki”… Ach, tak. Gotowańsko… Zjadłbym pizze.

No, pora na ogłoszenia! Mam same złe wieści! Porzucamy Aku no Kyouten i Eromangę! Widzicie, tak to się kończy, gdy nikt nam nie chce pomóc! Jak do jutra nie zgłosi się conajmniej 5 edytorów, to (talesy)*wstaw tu Mrina mangę, którą ludzie najchętniej czytają, PS: 2 EDYTOROW CHCE NA WYŁĄCZNOŚĆ ZA TE ŚWIETNA REKLAME* też porzucimy!

 

UWAGA, WIADOMOŚĆ Z OSTATNIEJ CHWILI! Mrina chciała zarwać nockę robiąc dla Was rozdziały jakiejś religii (a jak ktoś jest zwolniony z religii, to etyki), ale objawił jej się sam JEZUS i powiedział, że zaniedbywanie własnego zdrowia kosztem hedonistycznych uciech innych, jest nietylko nie chrześcijańskie, ale i NIEETYCZNE. Dlatego, będziecie musieli sobie poczekać do następnej aktualki.

Kolejną nieodzowną częścią Ketteiowych aktualek jest prywatny blog autora. Akhem…
DROGI PAMIĘTNICZKU, Dzisiaj Mrina próbowała mnie okraść z tłumacza. Na moim własnym discordzie! A ja myślałem, że jesteśmy BFFS. Ostatnio nawet nazywała mnie tatusiem! Płaczę. W ogóle to czemu ona ma 9000 osób na swoim discordzie, a ja tylko 30? Pewnie ich też mi kradnie.

 

Dobra teraz chciałem w sztuczny sposób wydłużyć aktualke wrzucając najpierw mema, a następnie jakieś cycki w 2D, ale w zasadzie to po co rozwlekać te parodie aktualki

Macie tu cycki z memem i miłej lektury xD

 

 

PS: Jeśli ktoś jest bardzo spragniony wywodów Mriny, to można je przeczytać na mojej stronie o hodowli lam i alpak.

 

Rozdziały:

Battle Through The Heaven 101

Battle Through The Heaven 102

Cheongaeui Kkoch-ip 7

Chronicles of Heavenly Demon 16

Chronicles of Heavenly Demon 17

Kono Yuusha ga Ore Tueee Kuse ni Shinchou Sugiru 9

Legend 25

Nana to Kaoru 20

Nana to Kaoru 21

Tales of Demons and Gods 209

Tales of Demons and Gods 209.5

Tales of Demons and Gods 210

Tales of Demons and Gods 210.5

Tales of Demons and Gods 211

Tales of Demons and Gods 211.5

Tales of Demons and Gods 212

Tales of Demons and Gods 212.5

Uchi no Musume no Tame naraba, Ore wa Moshikashitara Maou mo Taoseru kamo Shirenai 31

We Shall Now Begin Ethics 11

We Shall Now Begin Ethics 12

We Shall Now Begin Ethics 13

We Shall Now Begin Ethics 14

We Shall Now Begin Ethics 15

 

Od Mriny:
Na końcu etyki jest niespodzianka. No i jako że Kumo znowu nie ma (przepraszam, Sato), postaram się wam to jakoś zadośćuczynić w następnej aktu. Ale, boi, legend jest, przetłumaczone przez czytelnika, Fosfora. Najpierw zaczął tłumaczyć 24, ale mu powiedziałam, że jest na stronie, jak był gdzieś w połowie, więc… Szacun, że się nie zniechęcił. Wstawię wam jeszcze mojego mema, bo mi żal go zostawić, skoro się nad nim strasznie napracowałam.

https://cdn.discordapp.com/attachments/612732589899382881/736279599431942225/shen3.png

Miłego czytania.

10 thoughts on “Mrina się zachowuje bardzo niemądrze

  1. Aktu bez Mriny to nie aktu. Kocham cię mrinaaa~~~~ I twoje opowieści o dramach. Wiem wtedy czego się po nich spodziewać <3

Dodaj komentarz