Ładowanie...

Kettei szykuje się na Pyrkon.

Cześć~
Dzisiaj znowu krótko i zwięźle. Mam jutro dwa sprawdziany ze znienawidzonych przeze mnie przedmiotów. Przez ostatnie parę tygodni bardzo duża część z nas organizowała spotkanie na Pyrkonie. Będzie około 1/4 z nas. Mamy nawet własną flagę! Jeśli ktoś będzie chciał do nas podejść pogadać, dostać autograf lub zapytać o jakieś bzdety lub ma ochotę na uścisk prezesa, to róbcie to, wszyscy się ucieszymy.  

Aktualka jest tak późno, bo część qc była zrobiona dopiero dzisiaj. Potem czekaliśmy na OverDarkSky’a, który miał przefiltrować jedną mangę. Niestety, nie doszło do tego z dość ludzkich powodów.

 

 

 

I tak cię wszyscy kochamy, Over.
Rozdział nie przepadnie.
Chyba.
Chyba na pewno.

Dziwnie się czuję, bo Shin czyta na bieżąco, co piszę i czuję się obserwowana, bo przy tym wszystko komentuje. Jak tak można, nie? Jeszcze z tego stresu wysiwieję i przyjdzie Tuna w niego rzucać przedmiotami. A jest ona w stanie to zrobić. Pozdrawiam cię Tuna, żono moja. Shin, uważaj na siebie.

 

Tyle osób dzisiaj i wczoraj weszło na nasz serwer Discord, że myślałam, że anony przyszły mnie dopaść. Na szczęście okazały się to spoko ludziki, więc chyba mogę na razie się nie martwić o swoje życie. Tego nie mogę powiedzieć o Chatango, ale tam specjalnie nie wchodzę. Nadal mam traumę po dniu, w którym było was ponad 50 i każdy pytał o aktualkę.

 

To chyba wszystko z mojej strony. Czas zrobić creditsy i wrzucać rozdziały, bo to szybka czynność nie jest. Potem trzeba z powrotem przysiąść do histmuza.

 

Dzisiejszy zwycięzca wejść na stronę:

Wygrałam zakład z Pawwitem i się cieszę.
//Pawwit: 90 :*

 

 

 

 

Battle Through The Heaven 49

Legend 9

Tales of Demons and Gods 122,5

Tales of Demons and Gods 123

Tales of Demons and Gods 123,5

Tales of Demons and Gods 124

Tales of Demons and Gods 124,5

Tales of Demons and Gods 125

Tales of Demons and Gods 125,5

Tales of Demons and Gods 126

Tales of Demons and Gods 126,5

Tales of Demons and Gods 127

Uchi no Musume no Tame naraba, Ore wa Moshikashitara Maou mo Taoseru kamo Shirenai 17

 

~Meivels

3 thoughts on “Kettei szykuje się na Pyrkon.

Dodaj komentarz