Ładowanie...

Długo, bo egzaminy były.

Hej, hej.

 

Rozdziałów długo nie było i jest ich stosunkowo mało, bo teraz większość naszej ekipy miała lub ma egzaminy. Jak żyć? Dodatkowo ja jeszcze wyjechałam na weekend, więc odpadły mi dwa dni robienia. To dość dużo, zważając na to, że zazwyczaj większość rzeczy dostaję dwa dni przed wydaniem tego. Z tego powody Kettei chciało, by Pawwit napisał aktualkę, ale on stwierdził, że mamy spadać. Teraz ja to piszę z telefonu i zaraz dostanę jakiegoś szału. Nie umiem trafiać w literki, zwłaszcza pisząc na telefonie.

Nie wiem dzisiaj nawet za bardzo, o czym bym mogła napisać. Wstałam dopiero po dwunastu godzinach snu i nie ogarniam czasoprzestrzeni. Przedstawię więc wam nowego członka: jest to Mrina, która do nas dołączyła szybciej niż chciała za namowami Shinzuke. Będzie się zajmować korektą i uwaga, uwaga, qc(!!!). Tylko dziesięć miesięcy szukania kogoś, kto gdy będzie robił to za mnie przy niektórych seriach, nie sprawi, że nie będę mogła spać po nocach. Na razie jeszcze nie ma żadnej serii, ale dostanie je pewnie na dniach. Jeszcze pewnie niedługo Nakatomi dostanie część. Bo na razie jedyne serie, przy których nic nie robię, to Sankarea, Oukoku Game i Glut. A tak to mam 20 projektów.

W ogóle mam nadzieję, że ta aktualka będzie wyglądać jakoś po ludzku, bo nie widzę układu, jaki będzie na komputerze, a dobrze by było, gdyby screen nie zajmował połowy wpisu.

To chyba tyle, bo nie chcę dostać cholery. Dziękuję, Pawpaw, że oszczędzasz mi męki linowania.

Dear Sir Hannibal

Legend 7

Legend 8

Musuko ga Kawaikute Shikataganai Mazoku no Hahaoya 21

Tales of Demons and Gods 118

Tales of Demons and Gods 118,5

Tales of Demons and Gods 119

Tales of Demons and Gods 119,5

Tales of Demons and Gods 120

Tales of Demons and Gods 120,5

Tales of Demons and Gods 121

Tales of Demons and Gods 121,5

Tales of Demons and Gods 122

Tensei Shitara Slime Datta Ken 36

Tensei Shitara Slime Datta Ken 37

Uchi no Musume no Tame Naraba Orewa Moshikashitara Mao mo Taoseru Kamo Shirenai 16

Uchi no Musume no Tame Naraba Orewa Moshikashitara Mao mo Taoseru Kamo Shirenai 16,5

~Meivels

6 thoughts on “Długo, bo egzaminy były.

Dodaj komentarz