Ładowanie...

Cyborgi, bogowie i loli.

Cześć wszystkim.
Witamy w Kettei. Krainie, w które przywódcą narodu jest Mei, aka cyborg, słodka loli, szefowa, słońce narodu. W miejscu, w którym ludzie nie istnieją, koty żyją i mają futro ze stali, gdzie gekony to jedni z głównych atencjuszy, gdzie nawet szelki mówią. Tam, gdzie gdy jakakolwiek dziewczyna wejdzie w wieku około 14 lat, zostanie od razu zapytana przez Moslatena, czy nie zostanie jego koleżanką. Tam ludzie zasypują czat falą swoich rąk, bo tak. Serwer, na którym możesz dostać rangę “forever alone” lub “zabójca czatu”.

Znowu długa przerwa, no może nie tak długa jak miała, bo udało mi się wrócić do mojego normalnego trybu w dwa tygodnie. Spodziewałam się jakiegoś miesiąca/dwóch. Mimo wszystko trochę się w tym czasie wydarzyło. Wchodzę na nasz Discord, a tam wiele nowych twarzy. Dosyć rzadko tam piszę sama z siebie, przez co zazwyczaj czytelnicy i różne randomy znają mnie raczej z widzenia lub aktualek. Gdy tam weszłam, dowiedziałam się, że ja jestem normalnie jakąś legendą. Wszyscy czytają moje aktualki (o dziwo i o dziwo im się podobają D:) i znają mnie raczej tylko z nich lub dzięki temu, że ktoś o mnie wspominał. Zostałam porównana do jakiejś bogini i tak powstała legenda o Mei, która pisze aktualki i podobno istnieje. Czasem wejdzie na czat i napisze jakąś zgryźliwość. Z drugiej strony członkowie grupy mają o mnie wyobrażenie słodkiej lolity. Głównie Conect się przy tym upierał. Skończyło się na tym, że pół grupy, która mnie widziała, mówiła, że nią nie jestem, a on swoje. Na szczęście już mi uwierzył, ale ponoć nadal jestem słodka. W ogóle śmieszne jest to, że jestem taka niesamowita, a teoretycznie napisałam najwięcej wiadomości.

Przez ten czas, który niczego tu nie było, wiele się wydarzyło. Odchodzi od nas detonato1 – współzałożyciel Kettei, administrator, edytor i tłumacz. Dziękujemy ci, że pomogłeś nam stworzyć tę grupę. Może nawet nie, co stworzyć, to ty byłeś jej inicjatorem. Postaram się robić wszystko, co w mojej mocy, by żyła ona jak najdłużej, wydawała jak najwięcej rozdziałów i miała jak najwyższy poziom. Wiem, że nie będzie to łatwe, bo dzieliliśmy się pracą po połowie, ale nie chcę, by to wszystko po prostu upadło. Żegnaj, może nasze drogi się jeszcze kiedyś skrzyżują.

Gdy wróciłam, Shinzuke powiedział, że też odchodzi, no ale trochę z nim pogadałam i okazało się, że jednak zostaje. Fajnie, nie? Podobnie było z Ravenem. Tylko z nim nawet nie gadałam, odszedł, a po paru dniach wszedł na głosowy i uznał, że jednak zostanie. W sumie nie wiem, co się stało, że zmienił zdanie, ale ja się tam cieszę. Tylko, ludzie, nie straszcie mnie tak, bo w takim tempie będę łysa za parę lat.

Doszedł do nas za to nowy cleaner – EndlessNight! Był na czacie już od paru miesięcy, ale po prostu nie oddał testu. Na Discordzie obecnie nazywa się Kicia Nyaa. Śmiesznie tylko, że ta kicia ma na imię Michał. Tak czy siak należą mu się oklaski *tłumy biją brawo*.

Mamy dzisiaj dla was też nową serię – Konjiki no Moji Tsukai – Yuusha Yonin ni Makikomareta Unique Cheat. Czy mangacy prześcigają się w wymyślaniu jak najdłuższej nazwy? Ja w życiu tego nie zapamiętam. Nawet z Uchi no Musume no Tame naraba, Ore wa Moshikashitara Maou mo Taoseru kamo Shirenai mam problem, (umiem tak do połowy). A dlaczego wydajemy nowe serie, skoro niektóre stoją? Bo na przykład tłumacz od Nana to Kaoru się obraził na administrację i protestuje, Axilan ma problemy ze szkołą, ale ostatnio widziałam, jak dawał jakieś screeny z type’a, którego robi, więc jest jakaś nadzieja…

Mamy teraz spore braki w kadrze, dlatego znajdę takich ludzi:

Każdą samotną duszę chętnie przyjmę i zaopiekuję się nią.
Muszę się w końcu bardziej zmotywować do pracy nad grupą, bo obecnie nadrabiam zaległości w szkole i gram z Pawwitem w nie głodujmy razem.
//Taki zły i niedobry – odciągam od pracy 😀 ~Pawwit

Udało mi się też ostatnio wpisac wszystkich członków grupy do ekipy. Święto lasu normalnie. To nie jest takie proste, jak się wydaje no…!

Ogólnie rozdziałów mało, jak na taką przerwę, ale nie miałam jak ogarniać grupy i teraz wszyscy mają egzaminy, dlatego jest taki zastój. Proszę nie pisać rzeczy w stylu “Kettei upada”, bo to nieprawda. :p

 

Konjiki no Moji Tsukai – Yuusha Yonin ni Makikomareta Unique Cheat 1

Kumo Desu ga, Nani ka? 5

Tales of Demons and Gods 101,5

Tales of Demons and Gods 102

Tensei Shitara Slime Datta Ken 30

Tensei Shitara Slime Datta Ken 31

Uchi no Musume no Tame Naraba Orewa Moshikashitara Mao mo Taoseru Kamo Shirenai 12

 

~Meivels

3 thoughts on “Cyborgi, bogowie i loli.

Dodaj komentarz