Ładowanie...

Chorowita aktualka.

Dzień dobry.

Śnieg wszędzie, ciemno, zimno. Wszyscy mają jakieś nienormalne egzaminy. Ja też miałam mieć, dlatego aktualka jest dwa tygodnie po ostatniej zamiast po jednej. Miałam grać egzamin z fletu (jestem flecistką). Miałam, ale zachorowałam trzy dni przed nim. Na zakażenie gardła. Szczęście niesamowite, nie? Nie wiem, kiedy go będę grać. Może i dobrze, że aktualka jest tak późno, bo jeszcze 3 dni temu nie było żadnego rozdziału. Cóż. W Anglii są jakieś anomalie pogodowe i pada śnieg. Dużo śniegu. Módlcie się, by spadło jeszcze więcej, bo jeśli spadnie 5 centymetrów, to angielskie dzieci nie będą musiały iść jutro do szkoły. Tam nie ma obowiązku zimowych kół i nie można zakładać łańcuchów, więc wszystko teraz się spóźnia. Dziwny kraj.

W aktualce miały być Talesy, tłumacz nie ma czasu. Miał być Wieśniak, tłumacz zapomniał go wysłać i wyjechał gdzieś siną w dal. Miały być dwie Legendy, Deto zachorował. Miało być Aku, korektor się nie wyrobił. Rzycie. Mam nadzieję, że wszyscy wrócą niedługo do formy. Gluta też nie ma, ale nie wiem czemu. Nie pytajcie. To jedyny projekt, którym się nie zajmuję. Wyskrobaliśmy parę rozdziałów, ale przy tym tak namieszaliśmy z ekipą, że głowa mała. Deto też znalazł jakiś czas temu dziwny oneshot (on ma do tego talent) i go zrobiliśmy. Mangi o ołówkach takie ciekawe. Polecam, 11/10.

Miesiąc temu przyszedł do nas flamaster pentel, no i znikł. Na razie go wypisujemy z ekipy, może kiedyś się znajdzie. Przyszła za to do nas jedna pani na Discord – Nakatomi, no i już została. Witamy nowego edytora! A pamiętacie tego nowego edytora – GikeRa? Wyczyścił Talesy do bieżącego rozdziału. Naprawdę. Kolejny potwór cleanu. Pierwszym był OverDarkSky.

W ogóle zastanawiam się, czy by nie zrobić jakiegoś FAQ z odpowiedziami na pytania typu “kiedy aktualka?”. Od jakiegoś czasu ciśnienie mi skacze, gdy widzę te słowa. Kiro miał też pomysł na trochę inne. Co o tym sądzicie?

Dodam jeszcze oneshot Overa, który dostał na urodziny, bo może nie wszyscy ogarniają, że takie coś w ogóle się tu znalazło.

 

Bakemono Recchan

I am alive (ołówek)

Legend 2

Mousou Telepathy 91-100

The Crawling City 18

The Crawling City 19

The Crawling City 20

The Crawling City 21

The Crawling City 22

The Crawling City 23

The Crawling City 24

The Crawling City 25

Uchi no Musume no Tame naraba, Ore wa Moshikashitara Maou mo Taoseru kamo Shirenai 10

Już jest. 🙂

Uchi no Musume no Tame naraba, Ore wa Moshikashitara Maou mo Taoseru kamo Shirenai 11

 

~Meivels

3 thoughts on “Chorowita aktualka.

  1. Moim skromnym zdaniem wystarczy wiadomość, kiedy będzie aktualka, a co w niej będzie, to już niespodzianka;-) Oczywiście tez lubię wiedzieć, kiedy mogę się spodziewać kontynuacji swojej ulubionej mangi/ mang, wiem jednak, że wszyscy jesteśmy tylko ludźmi i każdy ma swoje życie- i tak robicie ŚWIETNĄ robotę; z drugiej strony (wiem po sobie) wyznaczenie daty na konkretną mangę jest bardziej dyscyplinujące dla wszystkich osób nad daną pracą pracujących, jednak nic na siłę, ważne, że to robicie i obyście nigdy nie przestawali, to my korzystamy z efektów Waszej pracy, za co jestem Wam niezmiernie wdzięczna 😉

    1. Cześć, mimo wszystko trzeba by się zastanowić, o jakiej dyscyplinie mówimy. Robienie mang to nie jest nasz obowiązek i robimy to dla satysfakcji. Nie wiem, czy w takim razie wprowadzenie jakiejś dyscypliny na zasadnie “zrób to na ten dzień” to dobry pomysł. Ludziom by się to nie spodobało i znielubiliby to. Tego nie chcemy. Lepsza jest taka opcja, że każdy robi, kiedy chce lub gdy się go poprosi. Według mnie jedyna dyscyplina, jaka powinna być w grupie skanlacyjnej to zachowanie i niepodkradanie sobie projektów, bo bajzel by się zrobił. Dzięki za miłe słowa. 🙂

  2. Właśnie to miałam na myśli, choć może za mocnego słówka użyłam, o wiele lepiej się pracuje/ robi coś, gdy sprawia to przyjemność 😉

Dodaj komentarz