Ładowanie...

Biedna matura Szymika.

Tytuł jest przytykiem do (oczywiście) Szymika, więc nie zwracajcie uwagi. Powodzenia, leniu.

Hej wszystkim!

Nie mam pojęcia, od czego zacząć ten wpis. Nie mam zamiaru przebijać długości aktualki Meivels, bo… Po prostu mi się nie chce.

Jak zapewne niektórzy przeczytali na chatango – dwa razy przełożyliśmy aktualkę, bo a) święta, b) Pyrkon. Ktoś w ogóle tam pojechał? Kettei było (beze mnie), ale bez swojej flagi, więc wątpię, by ktokolwiek ich znalazł. Chyba że Meivels, która jest taka gorąca, że się za nią wszyscy oglądają… Jak ją spotkałeś, to była ona.

Z takich organizacyjnych informacji to chyba mam dwie rzeczy: Podziękowania i podziękowania.
Jestem bardzo wdzięczna Remilarowi (jakoś na discordzie) i Satoshiemu za to, że zrobili całe type aktualki. Przez was dostaję kurwicy co 3 sekundy, ale, dobra, odwalacie super robotę. Reszcie osób, które się przyłożyły, też dziękuję, ale tych dwoje wyróżniam. Over również pomógł nadprogramowo, więc dzięki, ziomuś. I w sumie sobie też dziękuję, a co. Zrobiłam qc każdego z tych rozdziałów. Dzięki, Mrina.

Z innej grupy pomogły nam dwie osoby – Zupa z Żółci i Akacz13 z Varii (co wstawiają rozdziały na mangadex). Dzięki. Wpadnijcie do nich. Choć Zupa i tak wyczyścił tylko dwie strony Eromangi wczoraj w nocy, gdy miałam zawał, więc do niego możecie wpaść mniej. (No i, te, Zupa, ty też coś o mnie napisz w końcu w aktualce u was. Ja się tak staram, a ty to co?).

Tradycyjnie pochwalę się jeszcze moim nowym daniem – krwitkami. Jakby ktoś chciał przepis, to proszę pisać. Kończy się słowami “spal”, więc to danie wymaga szczególnej finezji.

A co do ilości rozdziałów… Skomentuję to tak: ¯\_(ツ)_/¯
Raz jest gorzej, raz lepiej. Ważne, że robimy. Poza tym to cholerne Aku liczy się za dwa, jeśli nie za trzy rozdziały. Nie chciało się wysłać na forum w jednym pliku nawet xD

Bez zbędnego pierniczenia.  Rozdziały:

Aku no Kyouten 4

Battle Thruogh The Heaven 67

Eromanga-sensei 12

Legend 13

Lv999 no Murabito 15

Tales of Demons and Gods 154.5

Tales of Demons and Gods 155

Tales of Demons and Gods 155.5

Uchi no Musume no Tame naraba, Ore wa Moshikashitara Maou mo Taoseru kamo Shirenai 19
(Walić tę nazwę. I tak, Pesip, doczekałeś się).

Wortenia Senki 19

 

Rozdziały na mangadex pojawią się, gdy nie będę miała nic ważniejszego do roboty w grupie. Czyli pewnie nigdy, bo chce mi się płakać za każdym razem, jak wchodzę na tę stronę. Tyle pracy…

Creditsy na dniach.

(Przed chwilą wróciłam z Endgame i powiem wam, że jestem zawiedziona. Chciałam zobaczyć, jak Ant-man wchodzi w dupę Thanosa…)

Miłego czytania.

6 thoughts on “Biedna matura Szymika.

  1. Kupcie wiagre, NIECH TWÓJ KORZEŃ ZNÓW ZAPŁONIE, preorder na stronie Żółci! Also, w końcu doczekaliście się strony z ekipa, gratulacje xD

  2. Pytanie: Dlaczego wasza strona jest wiecznie niedostępna w godzinach pracy: 08 – 17? Włączacie serwery dopiero po przyjściu do domu?

    1. Nie jest niedostępna. Nie wyłączamy strony (to by nie miało sensu?). Być może miejsce, w którym przebywasz w tych godzinach miało dostawcę internetu – Netię – który stwierdził, że nasza stronka to chore pornosy z nieletnimi (czy coś w ten deseń) i zablokował dostęp. Pawwit to naprawił.
      Jeśli to nie to, to nie wiem, jaka może być przyczyna tego problemu.

Dodaj komentarz