Ładowanie...

Bida z nędzą.

Cześć wszystkim!

Okrutna szkoła postanowiła dowalić nam wszystkim nauki i nikt nie ma czasu robić mongolskich kolorowanek.  Dlatego też jest tego tak mało. Obiecujemy, że następnym razem będzie lepiej, jednak nastąpi to dopiero za dwa tygodnie.

Mousou, Talesy i… właśnie. Manga, a dokładnie oneshot, który po angielsku nazywał się “Fox Daughter”. Zrobiłam go z nudów, gdy czekałam, aż Deto skończy się naradzać z Nieznanymi. Szukałam czegoś ciekawego i znalazłam to coś. Przetłumaczyłam to na całkowitym spontanie i potem goniłam korektorów po nocy, by mi to sprawdzili. Nawet to wyczyściłam!!! Normalnie taka ambicja. Deto mi to stype’ował. Prosił mnie, bym wybrała mu czcionki do tego. Zrobiłam to, ale okazało się, że tylko dwie z nich miała komplet polskich znaków. Chłopak musiał dorabiać je ręcznie. Patrzcie, jaki zdolny i cierpliwy. Heroizm normalnie.

Kolejna rzecz. Odchodzi od nas Pawwit. Pomagał nam on przy tworzeniu strony, forum (tak, mamy forum) i ogarnianiu Discorda. Dziękujemy ci za wszystko, co dla nas zrobiłeś i mamy nadzieję, że kiedyś do nas wrócisz.
Proszę, zapytajcie mnie na przyszłość, przed napisaniem tu :F ~Pawwit

detonato1: Przepraszam, jednak na krótko tym razem to ja jadę zwiedzać świat, Wracam za tydzień i wezmę się porządnie do pracy nad kolorowankami no więc mówię wam ごめんなさい i do usłyszenia.

 

Koko

Mousou Telepathy 61-70

Tales of Demons and Gods 105

Tales of Demons and Gods 106

~Meivels

2 thoughts on “Bida z nędzą.

Dodaj komentarz