Ładowanie...

Animal-Scans!

Cześć wszystkim!
Trochę nas tu nie było, było to spowodowane moim brakiem czasu. Pszeplaszam.
Mamy dla as ważną wiadomość. Może już ktoś zauważył lub nie, ale ostatnio dołączyło do nas jednego dnia podejrzanie dużo osób. Otóż są to osoby z grupy Animal-Scans, która upadła z CMem. Niestety było trochę takich grup. Zastanawiam się, gdzie się podziali ci ludzie. No może poza tymi, którzy dołączyli do nas. Nie dołączyła do nas cała ekipa, ale spora jej część, w związku z czym przywitajmy:
-dyktatora Tunę!
-JustMaxa, którego nick czyta się Maks!
-niedźwiedzia Krzemka!
-łowcę błędów Mitsuś!
-szkieleta Mefisto!
-Leona, z którym chyba nigdy nie rozmawiałam!
Był z nimi też Raven, ale Ravena już zanmy, bo dołączył do nas wcześniej.
Wraz z nimi dochodzą nowe projekty i wrzucamy ich starsze rozdziały na nasz czytacz, które zaginęły w odmętach internetu. Są:
-Battle Through The Heavens
-Classi9
-Konjiki no Moji Tsukai – Yuusha Yonin ni Makikomareta Unique Cheat
-Kumo Desu ga, Nani ka?
-Oukoku Game
-Arukoi
Classi9, Oukoku Game i Konjiki no Moji Tsukai – Yuusha Yonin ni Makikomareta Unique Cheat zostają na razie zawieszone z powodu braku ekipy. Kumo Desu ga, Nani ka? wyjdzie prawdopodobnie w przyszłej aktualce lub jeszcze następnej. Wielkie brawa dla tych ludzi! *oklaski, wiwaty i brawa*

Tak, panie mrmartinie, nawet nie wiesz jak bardzo się śmiałam, gdy zapytałeś wczoraj o tę serię. Pozdrawiam pana, dobrze mi się z panem pisało.

Z powodu tulu nowych osób dodaliśmy dwóch moderatorów na nasz Discord, są nimi Kyoko i Raven, Tuna została też nowym adminem. Na Discord zapraszamy. Tam nasza grupa żyje (jeśli tak można nazwać rozmowy ludzi, którzy nie mają życia).

Dodaliśmy dzisiaj strony niektórych mang, resztę dodamy w tym tygodniu. Nie wrzucamy przez to też dzisiaj wszystkich rozdziałów, pojawią się one na dniach.

Jeśli chodzi o Talesy – mamy wyniki głosowania:
[spoiler title=”Wyniki”]

[/spoiler]
Jak widać, zdecydowana większość chce, by tytuły były zapisywane. Poprawimy stare rozdziały za jakiś czas. Myślę, że na razie się krzywda nikomu nie stanie, że nadal są stare.

Zmieniłam też wczoraj creditsy od Exterminatora, wiem, że stare były paskudne. Nowe też nie są jakieś wyśmienite, ale na pewno lepsze od tamtych. Z ciekawości możecie sobie je zobaczyć czy coś. Może jeśli ktoś tego nie czyta, zainteresuje się. Fajna manga, serio.

Poza Animalsami dołączyli też do nas Sobomu i Kirohead. Dla niego też poproszę oklaski! *oklaski~* Mamy nadzieję, że będzie wam się i Animalsom dobrze z nami współpracowało i wydamy razem dużo rozdziałów wielu wspaniałych projektów.

Może spodziewaliście się większej liczby NASZYCH rozdziałów, ale…! nie łamcie się, wróćcie tu we wtorek. Będzie tu na was coś czekać.

Ja już nie przedłużam. Miłego czytania!

 

Battle Through The Heavens

A dlaczego reszta tak późno, oczywiście dziękujemy CBA naj… hostingu, bardzo serdecznie dziękujemy! Widzimy się we wtorek (prawdopodobnie). Miłego czytania!!

Arukoi

Classi9

Inazuma Eleven dj – A sunny day on May the 5th/Children’s day

Tales of Demons and Gods 96

Tales of Demons and Gods 96,5

3 thoughts on “Animal-Scans!

Dodaj komentarz