Ładowanie...

Ale czy wszystko musi mieć sens?

Dzień dobry~

Dzisiaj znowu aktualka a la Talesy. Musicie podziękować ekipie, która to robi. Mamy plan dogonić Angoli za jakiś czas. Może się uda. Trzymajcie kciuki. Ostatnio jest tam tyle tekstu, że ma się wrażenie, że autor nie może zdecydować, czy robi manhuę czy nowelkę. A ja jako wspaniały tłumacz zawsze się modlę przed otworzeniem rozdziału, by tam było jak najmniej teksu. Tłumacze-skanlatorzy i nieskanlatorzy, czy wy też tak macie? Z jednej strony bardzo lubię to robić, ale mnie to też męczy. Może to ja jestem jakaś dziwna.

Dzisiaj nasz admin Pawwit pierwszy drugi raz został wpisany do creditsów. Jest pierwszą osobą, która dołączyła do grupy, ale to nie jest ważne. Dziękujemy ci, Pawpaw, i gratulacje.

Chcieliśmy dać wam oneshota na walentynki, ale coś nie wyszło i dajemy go dzisiaj. W ogóle coś dużo dzisiaj tych oneshotów. Polecam kurczaka. Mądra manga o życiu i miłości.

Mamy też w tym tygodniu wysyp nowych członków. Na początku dołączył do nas DS, który już wcześniej robił dla nas tłumaczenia, ale ostatnio uznał, że mu się nudzi, więc dołączy. Potem była Mikanka. Mikanka zrobiła dla żartów test na korektora i jakoś tak wyszło, że naprawdę nim została. Swoją drogą główną reklamą tego testu jest to, że jest trudny. Następnie dołączył do nas Satoshi. Nowy typesetter, który uczył się pod czujnym okiem Ravena. Wszystkim nowym członkom gratulujemy i bijemy brawa. *wiwaty tysiąca osób*

A jeśli chodzi o sam tytuł aktualki, może odpowiem na pytanie. Zawsze kierowałam się logiką, ale ostatnio stwierdziłam, że chyba jednak nie. Nigdy za bardzo nie przejmowałam się tym, co mnie otacza, ale gdy ostatnio bardziej zaczęłam to obserwować, analizować relacje międzyludzkie, czyny ludzi i ich zachowania, pomyślałam, że chyba nie byłoby wtedy tak dziwnie. Chociaż podobno nic nie jest normalne i każdy ma swoje dziwactwa. Może to być coś pozytywnego lub nie. Dziwnie jest, gdy coś, co tobie wydaje się oczywiste i logiczne, dla kogoś innego nie jest. Chociaż może dzięki temu świat jest bardziej kolorowy. To wszystko może nas zaskakiwać lub smucić. To od naszego sposobu myślenia i postrzegania zależy, czy ten świat jest cudowny czy okrutny. Chyba czas przestać być Mei, aka cyborg i zostać Mei, człowiekiem zabójcą edytorów lub człowiekiem-frytką, jak niektórzy mnie ostatnio dla żartów nazywają.

 

Children Can’t Choose Their Parents (Kurczak)

Lv999 no Murabito 7

Majo wa Kaben wo mi ni Matou

Tales of Demons and Gods 107

Tales of Demons and Gods 107,5

Tales of Demons and Gods 108

Tales of Demons and Gods 108,5

Tales of Demons and Gods 109

Tales of Demons and Gods 109,5

Tales of Demons and Gods 110

Tales of Demons and Gods 110,5

Tensei Shitara Slime Datta Ken 34

Uchi no Musume no Tame naraba, Ore wa Moshikashitara Maou mo Taoseru kamo Shirenai 13,5

 

~Meivels

One thought on “Ale czy wszystko musi mieć sens?

Dodaj komentarz