Ładowanie...

Aktualka z Ketteiem pisana

Ło Boże, co tu się stało? To serio już tyle ma? Bo ja nie wiem, gdzie minęły te 12 miesięcy. Dziwne uczucie, bo czuję, jakbyśmy byli nadal kompletnymi świeżakami w skanlacjach (nie tymi z Biedry). W sumie dokładnie rok temu kompletnie się obijałam w szkole, a w tym roku był jakiś obóz przetrwanina, może dlatego tego tak nie czuję. W każdym razie – zaczynam się czuć jak stary skanlator. Niedawno mnie jeszcze uczono podstaw, co to są rawy, czym się różni jpg od png… a teraz uczę kolejne osoby i dopiero niedawno sobie zdałam sprawę  z tego, że przechodzę do tego starszego pokolenia skanlatorów. Siły i chęci jeszcze mam, więc się nie martwcie. Ba, ostatnio jest nawet lepiej. Zwłaszcza, że inni się angażują. Niedługo kończy się sesja i wystawianie ocen, więc może w końcu czat odżyje.

Pewnie wiele osób się spodziewało jakiegoś nowego wyglądu stronki po tym pięknym komunikacie. Ale nie dzisiaj. Przenosiliśmy tylko serwer z jednego hostingu na drugi, co oznacza, że dla was nie zmieniło się nic, dla większości grupy też nie. Różnicę czuje tylko parę osób, które mają jakąkolwiek styczność z plikami itp. Może kiedy indziej. Tylko musiałabym się nauczyć htmla, cssa i php, bo moja obecna wiedza jest tak wielka, że prawie żadna. W tym tygodniu jeszcze strona nie będzie działać jeden dzień, ale jeszcze nie wiemy który. Dzisiaj jeszcze nie ma poprzednich rozdziałów, bo Pawwit ma życie i też musi spać, więc musicie na nie trochę poczekać. Jeszcze nam chłopak padnie i będzie pozamiatane. Przeniesiemy stronę na Bloggera i będziemy cierpieć do końca naszych dni. A to wszystko dlatego, że trzeba było na przykład przerzucić Medakę. Rozumiecie, nie? Nie jedzcie nas. My chcemy dobrze.

Przez ten rok staliśmy się jedną z większych polskich grup skanlacyjnych i wydaliśmy, włączając dzisiaj, 308, jeśli się nigdzie nie walnęłam, rozdziałów. Czy to dużo? Według mnie sporo, bo na początku pracowało nad mangami u nas 2-4 osoby. Udało nam się skończyć 2 projekty, z czego jeden to joint. A dlaczego tylko tyle? Bo większość naszych mang nadal wychodzi w Japonii. Pomijając to, że kiedyś w naszych arkuszach, przez moje lenistwo, wyszło, że Anglicy przegonili Japończyków.

I w sumie mimo wszystkich nieprzyjemności, które kiedyś mnie spotkały przez tę grupę, między innymi banie się przez miesiąc powiedzieć mojej szefowej z mojej poprzedniej grupy, że ja jednak mam już własną, to bardzo się cieszę, że ona powstała, ponieważ spotkałam wielu wspaniałych ludzi, a część z nich tak wpłynęła na moje życie, że już nigdy nie będzie takie samo. I powiem jedno, mimo że czasami wkurzacie mnie niemiłosiernie, zwłaszcza osoby, które lepiej znam, to i tak was kocham i nie wymieniłabym na żadną inną ekipę. W końcu dziećmi mymi jesteście.

Chcieliśmy dać dzisiaj najwięcej rozdziałów w historii grupy. Wyszło to i nie. Daliśmy najwięcej, ale mieliśmy w planach większą liczbę. Niestety, ja też mam swoje limity. Mamy nową mangę, manhwę, manhuę. Sama ją wybrałam. Wybrałam tylko dlatego, że jest ładna. Nie wiem, co wy myślicie, ale według mnie można od niej dostać krwotoku z nosa jak bohater z anime, który właśnie wpadł w cycki jakiegoś milktanka.

Udało się nam też trochę ponadrabiać oneshoty. Jeden z nich idealnie nadaje się na memy, i to ten, co macie go przeczytać, bo inaczej już nigdy nie przeczytacie Gluta.

 

A dlaczego aktualka z Ketteiem pisana? No właśnie. Mam tu coś od członków grupy.

Conect: Właściwie, nic tak pozytywnie nie wpłynęło na moje życie. Dziękuję za wszystko! Oby tak dalej. Rozwijaj się!

Gerasik1999: Praca wielu fajnych ludzi skupiona w jednym miejscu oto przepis na coś fajnego.

Gekoniasty: Wiecie co? Ja też nie wiem ale zapytajcie Mei i Shiro o Circusa xD więcej słów nie trzeba xD

(Mei: Ale ja nie wiem, o co chodzi ;_;)

Nakatomi: Urodzinowa aktualka bez tortu? Tak się nie da! Zamawiam kebabowego torta.

Raven: Wstawcie tego piernika :heart: z napisem Kettei

Masz –

Shinzuke: Moi drodzy na hajs j….. Miło, że już rok w Ketteiu trwamy, Anony nam rymują i śpiewają, a ja Czytam i się śmieję, irytacją u mnie wieję. Następny rok będzie na pewno bardziej udany :blush: Robię mało, ale myślę że daję radę.

Mrina: NIE WIEM CO NAPISAĆ. Nie jestem w Kettei chyba nawet miesiąc xD Są tu fajni ludzie. Jedni bardziej. Inni mniej. Kolejni w ogóle. Nie żałuję, że tu jestem. Ja to bym zjadła sobie ketteiową czekoladową pizze… Z takim naszym znakiem namalowanym białą czekoladą na mlecznej, która byłaby jak ser na normalnej pizzie i by zastępowała podstawę… mmmmm

DS: No cóż siedzę tutaj od Lutego, rozdziałów przetłumaczonych przeze mnie wyszło tyle co kot napłakał, więc chyba jedyne co mogę życzyć to jeszcze bardziej udanej przyszłości…? (Szeptem: Tak czy siak mi się tu podoba :stuck_out_tongue:)

MichałKtoś: Wędrowny wędrownik, który wszędzie był a dopiero tu ostał i ciała z cienia rzucając blask światła na otaczający go cień dzięki mocy swoich płomiennowłosych włosów :punch: :fire: (Do tego co robi tego arta aby wiedział co robić jak nie bd co wstawić: punch że żółwika przybijam a płomień że rudy jestem i płonę :v)

BlackLord: Mysie Pysie, życzę Wam i sobie wytrwałości, nie poddawania się w trudach cleanu/edycji/tłumaczenia/type/korekty/qc :smile: Szczęścia, Miłości, Zdrowia i Współpracy aby w takim samym składzie(a już najlepiej powiększonym :stuck_out_tongue: ) spotkać się na następnych urodzinach :smile:

 

Naszych pięknych wyników na największą ilość wejść dzisiaj nie będzie, bo gdy to piszę, to strona jeszcze nie działa, a jest po 23.

Ja tylko dodam, żebyście trzymali się ciepło i życzę wam miłego czytania. 😉

 

Battle through the Heavens 50

Battle through the Heavens 51

Battle through the Heavens 52

By Hero

Cheongaeui Kkoch-ip 1

Cheongaeui Kkoch-ip 2

Cheongaeui Kkoch-ip 3

Cheongaeui Kkoch-ip 4

Cheongaeui Kkoch-ip 5

Cheongaeui Kkoch-ip 6

Combini Siren

Eromanga-sensei 9

Jekyll

Legend 10

Legend 11

Sankarea 37

Tales of Demons and Gods 131

Tales of Demons and Gods 131,5

Tales of Demons and Gods 132

Tales of Demons and Gods 132,5

Tales of Demons and Gods 133

Tales of Demons and Gods 133,5

Tales of Demons and Gods 134

Tales of Demons and Gods 134,5

Tales of Demons and Gods 135

Tales of Demons and Gods 135,5

Tales of Demons and Gods 136

Tales of Demons and Gods 136,5

Tales of Demons and Gods 137

Tales of Demons and Gods 137,5

Tales of Demons and Gods 138

Tales of Demons and Gods 138,5

Tales of Demons and Gods 139

Tales of Demons and Gods 139,5

Tensei Shitara Slime Datta Ken 39

 

~Meivels

4 thoughts on “Aktualka z Ketteiem pisana

Dodaj komentarz